Mechanik utrzymania ruchu

\

Stanowisko

Mechanik utrzymania ruchu

\

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę: na okres próbny 3 m-ce, z możliwością przedłużenia

\

Termin zawarcia umowy

od zaraz

Oczekiwania wobec kandydatów do pracy

Z

Poziom wykształcenia

zawodowe techniczne lub średnie o profilu mechanicznym

Z

Umiejętności/uprawnienia

umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznych w tym rysunku technicznego. Wiedza z zakresu mechaniki, budowy maszyn i urządzeń (tokarki, szlifierki, wiertarki, suwnice, pasy hydrauliczne, sprężarki, wózki widłowe itp.). Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii. Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy. Mile widziane uprawnienia do obsługi i konserwacji suwnic, dźwigników śrubowych

Z

Zakres obowiązków

prowadzenie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn. Modernizacja i remonty maszyn i urządzeń. Przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji. Diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich powstawaniu. Współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcyjnej. Wszelkie prace związane z utrzymaniem ruchu w zakładzie

Z

Oferujemy

stałe zatrudnienie, pracę na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie, program MultiSport i MultiLife, pakiet socjalny, szkolenia i zdobywanie uprawnień

INFORMACJA

Kandydatów zainteresowanych pracą...

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną (kliknij tutaj aby pobrać) oraz przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@protorsa.com.pl

UWAGA:
Należy pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji/przyszłych rekrutacji, która powinna być umieszczona na samym dole dokumentów aplikacyjnych, zarówno CV jak i listu motywacyjnego, poniżej klauzula:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji.”

Jeżeli kandydat chce, aby pracodawca zachował CV w swojej bazie dla celów przyszłych rekrutacji należy dodatkowo wyrazić zgodę, poniżej klauzula:

„Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Nie zamieszczenie w CV i LM klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych to poważny błąd, który pozbawia Cię szansy na pracę.

Osoby stawiające się w celu podjęcia pracy powinny zgłaszać się z kompletem następujących dokumentów (oryginały do wglądu):
• kwestionariusz osobowy (kliknij tutaj aby pobrać kwestonariusz)
• ksero świadectw szkolnych
• ksero wszystkich świadectw pracy
• ksera posiadanych uprawnień
• dowód osobisty

Procedura dotycząca prowadzenia rekrutacji .

Kontakt

Siedziba Spółki

Ul. Dąbrowskiego 2
41-800 Zabrze

Telefon

+48 32 338 25 35

E-mail

sekretariat@protorsa.com.pl
error: Content is protected !!