Strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.
 
 WAŻNY KOMUNIKAT!

Serwis mobilny

Serwis mobilny stał się w ostatnich latach niezbędnym uzupełnieniem utrzymania taboru kolejowego.

     Utrzymanie taboru kojarzy się głównie z naprawami wykonywanymi na specjalistycznych stanowiskach w odpowiednio wyposażonych warsztatach. Okazuje się jednak, że dobrze wyposażony serwis mobilny pozwala na wykonywanie zarówno tzw. utrzymania zapobiegawczego na poziomie P1 i P2, jak również na usuwanie awarii powstałych w czasie eksploatacji, które na pierwszy rzut oka wymagają skierowania taboru do zakładu naprawczego.

     Proces  przeprowadzenia  utrzymania  na  poziomie  zapobiegawczym  jak i usuwanie  awarii  taboru  kolejowego  jest  podobnie  jak  inne  procesy wykonywany  zgodnie  z  procedurami  obowiązującego  w  PROTOR Systemu Zarządzania Utrzymaniem (MMS).
Jako certyfikowany Podmiot Odpowiedzialny za Utrzymanie (ECM) oferujemy profesjonalne usługi zarówno w zakresie „opieki” nad powierzonym taborem kolejowym jak i przeprowadzania utrzymania w całym okresie eksploatacji.


     Dzięki doświadczonej załodze i ciągle wzrastającej liście nowoczesnego wyposażenia (elektroniczne urządzenia do pomiarów zestawów kołowych, defektoskopy ultradźwiękowe i magnetyczne, urządzenie do sprawdzenia hamulca) możemy zapewnić, że oferowany przez nas serwis mobilny na terenie całej Polski pozwoli Państwu „spać spokojnie” nie martwiąc się o stan taboru w czasie eksploatacji.
    Regularne przeprowadzanie utrzymania na poziomie P1 i P2 pozwoli na bezawaryjną eksploatację pomiędzy planowanym utrzymaniem na poziomiach P3-P5.

Oferujemy:
•    Kompleksowe utrzymania wagonów wraz usługami wynikającymi z pełnienia funkcji Podmiotu Odpowiedzialnego za Utrzymanie ECM.
•    Serwis mobilny na terenie całej Poski.
•    Wykonywanie napraw bieżących na terenie bocznic Klienta.
•    Wykonywanie napraw awaryjnych w miejscach wyłączenia wagonów wyznaczonych przez Klienta.

 

Zapraszamy do nawiązania współpracy.